Portfolio

40 lat wiedzy i doświadczenia, ponad pięćset realizacji dla prestiżowych obiektów na terenie całego kraju oraz w Europie, nieskazitelna reputacja

Luksusowe tkaniny, gobeliny oraz autorskie firanki firmy France ArtDecor zdobią między innymi Sejm RP, Domy Polonii w Poznaniu i Pułtusku, ambasady, Urząd Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie, jak również liczne muzea, m.in. w Pszczynie i Romanowie.

Świadczone przez nas ekskluzywne usługi dekoracyjne zapewniły również niepowtarzalny klimat wielu obiektom historycznym, między innym zamkom w Rydzynie, Kobylnikach i Pułtusku, a także pałacowi w Kozłówce (co pozwoliło naszym dekoracjom zagrać drugoplanową rolę w filmie „Chopin, Pragnienie miłości”.

Elementy realizacji, luksusowe tkaniny oraz dekoracje France ArtDecor uświetniły także wnętrza użytkowe oraz reprezentacyjne wielu znanych obiektów takich jak Hotel Poznań w Poznaniu, Hotel Hevelius w Gdańsku, czy budynek klubowy pola golfowego w Wejherowie.

Wreszcie nasze autorskie projekty z dziedzinie dekoracji okien oraz ekskluzywne produkty stały się ozdobą niezliczonych prywatnych domów w całym kraju. O ich jakości zaś świadczy rzesza wiernych klientów, powracających do nas z jedną tylko skargą:

„Produkty France ArtDecor mają jedną wadę – trwają lata, a są zbyt piękne, by rezygnować z nich wcześniej!”

You must be logged in to post a comment.