Usługi

Firma France ArtDecor posiada doskonałe zaplecze zarówno projektowe, jak i techniczne. Nasz park maszynowy pod względem różnorodności daje nam niemal nieograniczone możliwości w zakresie realizacji najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Dzięki temu potrafimy zapewnić kompleksową usługę w dziedzinie dekoracji wnętrz
w zakresie produktów tekstylnych, a nasze realizacje są unikalne pod każdym względem:

1. Projektowanie, szycie oraz montaż dekoracji okiennych

Od blisko czterdziestu lat słyniemy z usług związanych z perfekcyjnym wykonywaniem dekoracji okiennych – zasłon, firanek, lambrekinów, kotar. Nasze realizacje są zawsze dostosowane do charakteru okien i pomieszczenia, stając się spektakularną ozdobą całości wnętrza.

2. Wykonywanie ozdobnych elementów tekstylnych

W naszej ofercie znajdą Państwo niezliczone ilości gotowych oraz wykonywanych na zlecenie poduszek, wałków, narzut na łóżka, kap, obrusów, bieżników.

3. Doradztwo oraz pomoc w zakresie dekoracji wnętrz

Współpracujemy ze znakomitymi producentami i dystrybutorami dywanów, tapet, mebli, a także firmami tapicerskimi, stolarskimi, drukarniami, firmami tkackimi, co poszerza nasz warsztat i ułatwia kompleksową realizację projektów. Jesteśmy znani z umiejętności docierania do unikatowych, wyjątkowych produktów, przez co jesteśmy w stanie pomóc w realizacji najbardziej nietypowych pomysłów.

You must be logged in to post a comment.