Hotele i restauracje

Oddziałujemy na zmysły, rozpieszczamy i zaspokajamy najbardziej wyszukane smaki – Mistrzowskie wykończenie wnętrz w naszym wykonaniu, wzbudzi zachwyt Państwa gości już od pierwszego wejrzenia!


Wykończenie wnętrz stanowi ukoronowanie ciężkiej pracy nad tworzeniem nowego obiektu, dlatego staramy się, aby ten ostatni etap prac był dla naszych klientów już tylko przyjemnością. Oferujemy 39 lat doświadczenia w pracy dla sektoru hotelarskiego z gwarancją najwyższej jakości usług i produktów. Spełniamy życzenia, dotrzymujemy terminów i pozostawiamy wnętrze gotowym dla Państwa gości.

Tkaniny i pasmanterie – dekoracja okien i łóżek

Wykonujemy kompleksowe wykończenie wnętrz hotelowych i restauracyjnych tkaninami i tekstyliami, wykorzystując bogate kolekcje tkanin najwyższej jakości, stworzonych z myślą o sektorze hotelowym (właściwości ognioodporne, zabezpieczenie, certyfikaty). Dzięki koordynującym ze sobą wzorom i kolorom stosowanych materiałów, tworzymy niepowtarzalną, spójną całość dekoracji, w zgodzie ze stylistyką wnętrza – od wystrojów tradycyjnych, stonowanych, poprzez stylowe wnętrza pałacowe, aż po ekskluzywne i awangardowe realizacje butikowe. (Tkaniny, Pasmanterie)
Do wnętrz luksusowych i wyjątkowych, oferujemy również ręcznie tkane gobeliny typu arras o różnorodnej tematyce (motywy oraz wzory historyczne i nowoczesne), a także unikatowe tapety – kopie naściennych malowideł historycznych według starych manufaktur. (Gobeliny, Tapety)

Dekoracje ogrodów, parków i tarasów hotelowych

Rozpoznając, jak bardzo wrażenia estetyczne wpływają na odbiór i zadowolenie Państwa gości, stworzyliśmy ofertę unikalnych produktów do dekoracji obiektów również na zewnątrz. Proponujemy wyroby najwyższej jakości – trwałe i odporne na warunki pogodowe, wielkoformatowe oraz drobne. Znajdą u nas Państwo wazy, urny oraz kwietniki metalowe, jak również gotowe konstrukcje altan i oranżerii oraz elementy, umożliwiające rozbudowę architektury zewnętrznej budynku w prosty sposób, bez konieczności budowy.
(Dekoracje ogrodowe, Wazy metalowe, Altany, Architektura zewnętrzna)


Każde nowe zlecenie stanowi dla nas ekscytujące wyzwanie, do którego podchodzimy z pasją, poświęceniem i pełnią energii. Niezwykle cenimy sobie indywidualizm naszych klientów, wsłuchując się w ich potrzeby i marzenia oraz ze zrozumieniem podchodzimy do praktycznych aspektów planowanych realizacji, takich jak ramy czasowe oraz budżetowe. Ponieważ każdy obiekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, zapraszamy do spotkania, abyśmy mogli przedstawić Państwu propozycje rozwiązań.

You must be logged in to post a comment.