Zamki i pałace

Stylowe produkty do wystroju obiektów historycznych. Profesjonalne usługi oraz doradztwo w zakresie dekoracji wnętrz i ogrodów zamkowych oraz pałacowych.

Sztuka dekoracji wnętrz starych zamków i pałaców wykracza poza standardy tej jakże szeroko pojmowanej dziedziny. Obiekty o charakterze historycznym wraz z towarzyszącymi im dziejami, charakteryzują się własną niepowtarzalną atmosferą, stylistyką właściwą danym okresom z przeszłości oraz niepowtarzalnym urokiem minionych lat. Co więcej, masywna architektura, ogromne przestrzenie oraz przepych, związany z gabarytami pomieszczeń, wymagają delikatnego i mistrzowskiego podejścia do aspektu aranżacji wnętrz.

Proponujemy Państwu 39 lat doświadczenia w zakresie doboru i wykonania dekoracji do wnętrz historycznych, popartego realizacjami dla wielu zamków i pałaców w Polsce. Do każdego projektu o podobnym charakterze podchodzimy indywidualnie, wykorzystując zasoby posiadanej wiedzy z zakresu historii i historii sztuki oraz – w razie potrzeby – konsultując się ze znanymi autorytetami w tej dziedzinie.

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą artykułów dobranych z myślą o wnętrzach historycznych. Jednocześnie zaznaczamy, że pełna oferta znacznie wybiega poza ramy strony internetowej. Szczycimy się umiejętnością docierania do najpiękniejszych i wyjątkowych produktów, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu w celu omówienia Państwa potrzeb.

*Stylowe tkaniny obiciowe i dekoracyjne (duże wzory)
*Bogate pasmanterie ozdobne i meblowe (wielkoformatowe)
*Historyczne gobeliny naścienne typu arras
*Ekskluzywne, panoramiczne tapety historyczne
*Żyrandole, luksusowa porcelana, karnisze
*Wielkoformatowe, metalowe dekoracje ogrodowe i parkowe (wazy, altany, lampy)